Relacja z wręczenia nagród w konkursie „Mój wymarzony zawód”

Relacja z wręczenia nagród w konkursie „Mój wymarzony zawód”

Dnia 21.05.2021 w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgrowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Mój wymarzony zawód”. Nagrodzone i wyróżnione dzieci, a także ich opiekunów przywitała Dyrektor Poradni Pani Beata Gashi.

Gościem specjalnym był Dyrektor Zakładu Hochland w Węgrowie, Pan Jerzy Mrozowski.

Konkurs zainaugurowany przez Panią Dorotę Mućk – doradcę zawodowego Poradni, przerósł nasze oczekiwania. Do plastycznego rozmyślania na temat kariery zawodowej zachęciliśmy dzieci z przedszkoli z terenu powiatu węgrowskiego. Łącznie spłynęło aż 249 prac!

Pani Dyrektor Beata Gashi opowiedziała o celach konkursu, zwróciła także uwagę na potrzebę budowania świadomości, konieczności planowania ścieżki zawodowej już od najmłodszych lat. Po wystąpieniu przyszedł czas na wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych ufundowanych przez firmę Hochland.

Wybór nie był prosty. Komisja w składzie: Pani Beata Gashi – przewodnicząca, Pani Agata Krupa-Berbeć oraz Pani Dorota Mućk zdecydowała, że na I miejsce swoją pracą najbardziej zasłużyła Barbara Murawska (6 lat) z Gminnego Przedszkola w Stoczku. II miejsce zajęli ex aequo Oliwier Wójcik (4 lata) z Przedszkola w SOSW w Węgrowie oraz Antoni Krzycki (5 lat) z Publicznego Przedszkola w Grygrowie, natomiast nagroda za III miejsce powędrowała do Aurelii Salach (5 lat) z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Bajka” w Węgrowie oraz do Alicji Maliszewskiej (3 lata) z Zespołu Szkół w Ostrówku.

Komisja przyznała także sześć wyróżnień:
Wiktoria Boruc (6 lat) z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grębkowie, Wiktor Łaniewicz (6 lat) z Punkt Przedszkolny w Pniewniku, Maciej Szymanik (6 lat) z Zespołu Oświatowego Stoczku, Maciej Trendziuk (7 lat) z Przedszkola Nr 1 w Węgrowie, Filip Kuczyński (5 lat) z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Bajka” w Węgrowie oraz Antoni Orzechowski (3 lata) z Niepublicznego Przedszkola Artystycznego i Żłobka „Koala” w Węgrowie.

 

Dziękujemy za udział w konkursie i już teraz zapraszamy do udziału w jego przyszłych edycjach.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Sponsorem konkursu była firma Hochland.